کتاب خودآموز زبان 620 جمله

قیمت :
660,000 ریال
عنوان :
٦٢٠ جمله
موضوع :
آموزش زبان پایه تا پیشرفته
فایل :
دارد
زمان فایل صوتی :
۱۷ ساعت
تعداد صفحات :
۱۵۵ صفحه

کتاب ۶۲۰ جمله کلیدی آسان در مکالمات روزمره انگلیسی،زبان آموزان را با آموزش سریع و جذاب تکنیک جمله سازی و پرسش سوال و ترکیب در یادگیری مکالمه اتوماتیک وار و بدون فکر کردن،آشنا می نماید.
از ویژگی های بارز این کتاب و CD:
آموزش تلفظ صحیح و شیرین امریکایی.
آموزش COLLOCATION های پر کاربرد در مکالمات روز مره .
آموزش تکنیک جمله سازی سریع و بدونه نیاز به گرامر
پیچیده .
تکرار چندین بار کلمات پر کاربرد.
با فن بیان منحصربه فرد و صدای پر انرژی استاد
شاهی،خواننده شروع به صحبت می نماید.
لازم به ذکر است که فایل های صوتی این کتاب که توسط خود مولف (استاد سعید شاهی) ارائه گردیده است با تکرار چندین بار مشتقات و نکات گرامری تک تک جملات، زبان آموزان را تشویق به تکرار همزمان جملات می نماید، همچنین تمامی جملات توسط مولف تکرار و تحلیل شده است.
شما در ضمن با خرید این کتاب و CD از تدریس رایگان استاد سعید شاهی به صورت صوتی در کانال تلگرام به ای دیAmuYumYum000@بهره مند خواهید شد.

این کتاب حاوی ۶۲ درس و ۱۷ ساعت فایل صوتی در یک دی وی دی می باشد.دو تا فولدر پایه و پیشرفته در دی وی دی وجود دارد.اول فولدر پایه را فول فول شوید بعد فولدر پیشرفته را شروع کنید.در فولدر پایه تک تک جملات کتاب ۶۲۰ جمله تدریس شده است.در فولدر پیشرفته جملات را تحلیل می کنیم و سوال می سازیم و به زندگی روزمره ربط می دهیم.این کتاب برای انگلیسی پایه فوق‌العاده است.شما می توانید این کتاب را در طول یک ماه و با مطالعه روزانه یک ساعت تمام کنید و حتی ۲ تا ۳ ساعت.

نمونه های تدریس استاد شاهی